O nas

Jestem Mateusz Jarus i razem z moją żoną — Patrycją, działamy na rzecz poprawy komunikacji między ludźmi. Każde z nas na swój sposób.

Patrycja jest prawniczką-mediatorką i pomaga ludziom znaleźć wspólny język w trudnych sytuacjach. Specjalizuje się w polubownym rozwiązywaniu konfliktów. Stąd też nazwa jej organizacji: prawnikpolubowny.pl

Ja z kolei jestem twórcą AllAbout — aplikacji do kontaktu z pracownikami. Oprócz ciągłego ulepszania tego narzędzia zajmuję się edukowaniem firm. Opowiadam o rozwiązywaniu konfliktów i o tym, jak istotne jest, by każdy pracownik czuł się wysłuchany i zaopiekowany — szczególnie w zakładach, które zatrudniają tysiące ludzi. 

Wspólnie działamy na rzecz fundacji Collaborative Law Polska. 

KRS 0000880976

NIP 7792523035

Celem Fundacji jest wspieranie rozwoju komunikacji, mediacji, negocjacji i innych metod rozwiązywania sporów, wsparcie osób wykonujących zawody wiążące się z komunikacją i rozwiązywaniem sporów oraz szerzenie edukacji w zakresie sposobów osiągania porozumienia i prowadzenia dialogu, a także ochrony praw obywatelskich i  praw konsumentów.

Expansio sp. z o.o.
Ul. Rubież 46
61-612 Poznań

office@expansio.pl

+48 880 338 352